Dla reklamodawców

Drukuj

Reklama banerowa nie ma szansy bytu? Nic bardziej mylnego! Ci, którzy na tym zarabiają wiedzą, że właściwie wyeksponowana reklama banerowa przynosi naprawdę duże korzyści. Możesz dołączyć do ich grona wykupując reklamę w Nokaut.pl – serwisie co miesiąc odwiedzanym już przez kilka milionów internautów - a liczba ta stale rośnie!

Dlaczego warto reklamować się w Nokaut.pl?

  • Ogromny zasięg – kilka milionów użytkowników każdego miesiąca!
  • Dzięki nam dotrzesz do osób zainteresowanych zakupem Twojego produktu z precyzyjnie wybranej grupy docelowej
  • Jesteśmy elastyczni i otwarci na realizację niestandardowych działań reklamowych
  • Możesz pomóc Użytkownikom Nokaut.pl w wyborze najlepszego produktu i oferty!

Skuteczność Twojej reklamy leży w naszym interesie, dlatego cały czas, sukcesywnie rozwijamy nasz system reklamowy po to, aby zapewnić Ci największą efektywność.

Jak to działa?

Jesteś producentem, dystrybutorem lub importerem jakiegoś produktu? Nokaut.pl daje Ci szansę na dotarcie do ściśle określonej grupy docelowej zainteresowanej Twoim produktem. Jak to możliwe? U nas masz możliwość efektywnej komunikacji z ludźmi, którzy mogą kupić właśnie Twój produkt - przeglądają dostępne oferty, porównują modele oraz czytają opinie i recenzje, które pomogą im dokonać właściwego wyboru. Jest to bardzo wartościowa grupa docelowa.

Usługa geolokalizacji umożliwia Ci z kolei dotarcie do potencjalnych klientów w wybranych regionach Polski. To niezwykle przydatne narzędzie. Możesz bowiem wyświetlać swoje reklamy np. tylko klientom z Krakowa, jeżeli właśnie tam planujesz nową promocję. Dzięki temu skuteczność Twojej reklamy jest znacznie większa, gdyż dociera wyłącznie do tych użytkowników, którzy mogą z niej skorzystać.

Masz również możliwość określenia kategorii, w której widoczna będzie Twoja reklama. Dzięki temu Twój produkt będzie promowany np. wyłącznie w kategorii Zmywarki, Opony czy Podręczniki. To również znacznie zwiększa skuteczność prezentowanej reklamy.

Myślisz że to wszystko, co możemy Ci zaproponować w kwestii reklamy w Nokaut.pl? Jesteś w błędzie! To tylko niektóre z opcji, jakie przygotowaliśmy dla naszych reklamodawców. Więcej szczegółów poznasz kontaktując się z nami. Napisz do nas już teraz.

 

reklama@nokaut.pl

  • sugarfree.pl
  • cardiobunny.pl
  • Nokaut.pl
  • Sklepyfirmowe.pl