• Debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych

  Pod koniec lutego dokonano przydziału w ofercie publicznej akcji Grupy Nokaut SA – czołowego gracza e-commerce w Polsce, właściciela internetowych porównywarek cen. Wartość oferty wyniosła ponad 31 mln zł, w tym wartość akcji nowej emisji ponad 20 mln zł.

  Spółka zgodnie z planem rozpoczęła notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie 14 marca 2012 roku. Po upublicznieniu Grupa Nokaut stała się jedynym w Polsce operatorem internetowych porównywarek cen notowanym na GPW.

 • Nokaut.pl współpracuje z serwisem Gazeta.pl

  Umowa partnerska Grupy Nokaut ze spółką Agora SA to kolejna, strategiczna umowa, dzięki której znacząco zwiększy się grono użytkowników Nokaut.pl. Została zawarta na okres 2 lat, a jej szacunkowa wartość wyniosła 2 mln zł.

  Zawarcie umowy partnerskiej z serwisem Gazeta.pl jest kolejnym krokiem zmierzającym do zintensyfikowanych działań, których celem jest wzrost ruchu w serwisach Grupy Nokaut oraz budowa świadomości marki Nokaut przy okazji modelu revenue sharing. Obecnie, priorytetowym celem spółki jest utworzenie platformy e-commerce all-in-one, na której użytkownik nie tylko porówna, ale też zrobi zakupy bez konieczności przechodzenia do sklepu.

 • Integrujemy prasę z internetem

  Grupa Nokaut rozpoczęła współpracę z IDG SA - wydawcą m.in. magazynu PC World. Dzięki tej współpracy czytelnicy kwietniowego numeru magazynu mogli w praktyce przetestować możliwości samej aplikacji, jak również dodatkowej funkcjonalności, opartej na kodach QR. Zeskanowanie kodu zamieszczonego w tradycyjnym, papierowym wydaniu PC World umożliwiło dostęp do szczegółowych informacji na temat wybranych produktów, znajdujących się w ofercie sklepów współpracujących z Nokaut.pl.

 • Nokaut.pl w Wirtualnej Polsce

  1 marca Nokaut.pl znalazł stałe miejsce na stronie głównej Wirtualnej Polski. Realizacja tego projektu była zwieńczeniem pierwszego etapu strategii Grupy Nokaut, zakładającej budowę przewag biznesowych w segmencie porównywarek internetowych. Z pierwszym dniem marca Zespół Sprzedaży Rozwiązań E-commerce Wirtualnej Polski oraz Dział Sprzedaży dla Sieci Reklamowej AdTotal portalu zajął się również wsparciem sprzedaży powierzchni reklamowej w Nokaut.pl.

 • Nokaut Skaner w TOP 10 najczęściej pobieranych aplikacji

  Aplikacja Nokaut Skaner w sezonie zakupowym na przełomie 2011/2012 roku utrzymywała się w TOP10 najczęściej ściąganych darmowych aplikacji dla smartfonów Apple iPhone w polskim App Store. W lutym 2012 Nokaut Skaner znalazł się na drugim miejscu w kategorii Business. Aplikacja udostępniona przez Grupę Nokaut na urządzenia mobilne umożliwia m.in. porównywanie cen produktów w ponad 3700 sklepach, wyszukiwanie produktów dzięki skanowaniu kodów kreskowych lub wpisaniu ich nazwy, sprawdzenie oferty najtańszych sklepów w okolicy czy dostęp do ocen i opinii internautów.

 • Nokaut.pl najlepszą porównywarką

  Specjaliści branży interaktywnej uznali Nokaut.pl za najlepszą porównywarkę cen w polskim internecie. Eksperci oceniali polskie porównywarki cen m.in. pod względem układu, nawigacji, liczby opcji i baz danych, szaty graficznej oraz wyszukiwarki. W szkolnej skali ocen Nokaut.pl otrzymał czwórkę z mocnym plusem, najwyżej oceniono nawigację oraz liczbę opcji i baz danych serwisu. Pełne zestawienie dostępne jest na stronie http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/porownywarki-cenowe-nokaut-i-ceneo-najlepsze-radar-na-dole.

 • Nokaut.pl
 • Sklepyfirmowe.pl