Nokaut.pl

Drukuj

Czy wyobrażasz sobie, ile czasu zajęłoby Ci własnoręczne sprawdzenie oferty 100 sklepów, w każdym z których znajduje się interesujący Cię produkt? Na szczęście istnieje Nokaut.pl, dzięki któremu bez wychodzenia z domu, w ciągu zaledwie kilku minut możesz znaleźć ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

Jak działa Nokaut.pl?

schemat

  • W Nokaut.pl masz dostęp do kilku milionów produktów a nowoczesna wyszukiwarka pozwala na odnalezienie produktu według określonych przez Ciebie kryteriów.
  • W Nokaut.pl dostępnych jest już około kilkanaście milionów ofert. Dzięki temu możesz łatwo porównać ceny interesującego Cię produktu w wielu sklepach.
  • W Nokaut.pl znajdziesz oferty kilku tysięcy sklepów. Teraz w zaledwie kilka sekund możesz odnaleźć sklep, który spełnia Twoje kryteria.

Nokaut

Użytkownicy Nokaut.pl

Użytkownikami serwisu Nokaut.pl są klienci, którzy mają świadomość ogromnej konkurencji panującej na rynku i szukają najlepszej oferty dla siebie. Z miesiąca na miesiąc świadomość konsumentów zwiększa się, co przejawia się także w rosnących statystykach odwiedzalności naszej porównywarki.

Popularność serwisu Nokaut.pl z dnia na dzień jest coraz większa. Według badań Megapanel/PBI w maju 2010 roku serwis odwiedziło prawie 1,9 mln internautów. Z kolei według statystyk Gemius Traffic/Google Analytics w czerwcu 2010 roku liczba odwiedzających wynosiła aż 2,6 miliona. Te dane mówią same za siebie. Udało nam się stworzyć serwis, który jest naprawdę funkcjonalny i użyteczny. Dążymy do tego, aby Nokaut.pl dzięki swojej przyjaznej użytkownikowi formie oraz szczegółowym informacjom stał się liderem wśród porównywarek cen.

Co dalej?

Z dnia na dzień liczba użytkowników serwisu zwiększa się. Nokaut.pl dba o korzystających z jej zasobów internautów, rozwijając swoja platformę i wzbogacając ją o nowe funkcjonalności. Każdy dzień stanowi dla nas nowe wyzwanie, któremu z podniesioną głową wychodzimy naprzeciw.

Nokaut.pl to nie jedyny nasz serwis godny Twojej uwagi. Sprawdź także: sklepyfirmowe.pl

  • sugarfree.pl
  • cardiobunny.pl
  • Nokaut.pl
  • Sklepyfirmowe.pl