Staże w Grupie Nokaut

Drukuj

Dowiedz się jak działa czołowy polski biznes internetowy i zdobądź unikatowe doświadczenie w branży. Naucz się wiele i pokaż, że na wiele Cię stać.

  • Staż w Grupie Nokaut jest dla mnie pozytywną odskocznią od studiowania. Moje bieżące obowiązki polegają na pracach utrzymaniowych takich jak: instalacja sprzętu, podłączanie internetu, zakładanie kont na firmowych serwerach, instalacja oprogramowania i ogólna pomoc w problemach pracownikom firmy. Bardzo podoba mi się komunikacja między pracownikami firmy, wszystko przebiega sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Chciałbym pozostać na obecnym stanowisku i dbać o to, by serwery Nokautu miały się dobrze.

    Marcin Lipiec, obecnie Administrator

Staż

Staże w naszej firmie odbywają się w różnych działach i polegają na siedmiomiesięcznym, płatnym (umowa o pracę) programie przygotowującym osoby z niewielkim doświadczeniem zawodowym do pracy na stanowisku specjalisty. Pod czujnym okiem opiekunów stażyści zgłębiają ekspercką wiedzę oraz biorą udział w prowadzeniu projektów. Dla tych, którzy zdecydują się z nami pozostać po zakończeniu stażu, oferujemy możliwość dalszego rozwoju. Informacje o naborze na program stażowy zamieszczamy w Aktualnych ofertach pracy.

  • sugarfree.pl
  • cardiobunny.pl
  • Nokaut.pl
  • Sklepyfirmowe.pl